Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Schneller Kontakt

Telefon - Rezeption: +420 380 735 605
Fax: +420 380 735 603
E-mail: info@hotelvltava.cz

Aktuelle Wechselkurse


PočasíNOVINKY V HOTELU VLTAVA

   Vítejte na stránkách hotel Vltava Frymburk. Hledáte-li ubytování na Lipně, ubytování ve Frymburku nebo hotel s bazénem, doufám, že jste právě nelezli ty správné stránky. V dalších řádcích se dočtete o novinkách, které se týkají hotelu a jeho okolí. Během posledních devíti let, kdy hotel provozujeme, pracujeme neustále na vylepšení zázemí a zkvalitnění našich služeb. Mezi nejoblíbenější patří krb v restauraci, úpravou prošly také pokoje a chodby, nové vybavení je v konferenčním salonku pro pořádání firemních akcí, nově je vybavena také recepce hotelu. Pořízena byla infrasauna do wellness části hotelu. Tepelné čerpadlo vyhřívá spolu se solárním systémem vodu v hotelovém bazénu. Tato moderní ekologická technologie zajišťuje svým výkonem dostatečnou teplotu vody v našem krytém hotelovém bazénu, což hosté ocení hlavně v zimním období, kdy teplota voda může dosáhnout až ke 30°C. Krásná vyhlídka z vody bazénu na hladinu Lipna je pak vskutku impozantním zážitkem. Ubytovaní hosté mají zdarma neomezený vstup do bazénu v době od 08.00 - 20.00. Snažíme se profilovat jako rodinný hotel, vhodný pro pobyt rodin s dětmi, ale také díky výtečné poloze hotelu můžeme nabídnout i romantický pobyt či relaxační pobyt pro jednotlivce i skupiny.

     V platnosti pro jarní období je velice výhodný SPECIALNI JARNI BALICEK.

     Provoz hotelové restaurace a hotelových teras je kvůli zachování klidu do 21.45. Pro spokojenost našich ubytovaných hostů je chod našeho hotelu, uzpůsoben tak, aby klid, pohoda a pozitivní energie byla nedílnou součástí jejich dovolené. Krásná příroda, dobré zázemí a jedinečná, nezaměnitelná poloha hotelu jsou naší devizou. Hotel pro rodiny s dětmi, ale také hotel pro relaxační pobyt, toto očekávání se Vám může splnit při pobytu u nás. Městečko /městys/ Frymburk je zařízen i pro vyznavače pozdně večerní zábavy. 

     V zimním období je možno užít se zimní dovolenou na Lipně tak, jako nikde jinde v Čechách. Lipensko je jediným místem u nás, kde si na jednom místě můžete dopřát kvalitní a cenově výhodné česko-rakouské lyžování v lyžařských areálech Lipno (Kramolín), Sternstein a Hochficht, bruslení na zamrzlé hladině Lipna, běžkování a celou řadu skvělých volnočasových aktivit
                    
     V letních měsících je cyklo a in-line stezka upravena a vyznavači sportu se tak opět mohou těšit na vše, co jim okolí Lipna nabízí. Cyklostezka z Lipna na Vltavou přes hráz až do Přední Výtoně a dále po silnici k přívozu do Frýdavy, tak tvoří celistvý okruh s délkou 23 km. Cyklostezka navazuje na pozemky pod hotelem Vltava, lemuje břeh Lipna. Přívoz je vzdálen cca 200 m od hotelu. V nedalekém Lipně nad Vltava naleznete Stezku v korunách stromů, Království lesa a další turistické atrakce. V provozu je také lodní doprava se zástávkou ve Frymburku, pod hotelem, info na www.lipno-line.com
    
     
V létě 2016 žilo Lipno pod vlajkou s olympijskými kruhy. Kolem jezera probíhal velkolepý program v rámci akce OLYMPIJSKÝ PARK RIO - LIPNO 2016Hotel VLTAVA byl zástupci ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO VÝBORU vybrán jako místo pro zajištění ubytování na Lipně v průběhu akce. 

     
Tak jako v každém ročním období přicházíme s akčními balíčkykteré nabízí velice výhodnou kombinaci pobytu, stravování a ostatních služeb. Další možnosti na pobyt v rámci balíčků je možno naleznout v sekci aktuality, balíčky, vše ve verzích pro rok 2018/9. Pro ty, co hledají wellness pobyt na Šumavě, rodinný wellness pobyt nebo relaxační víkend s odpočinkem jsou připraveny naše pobytové balíčky. 

     Na období léta je připraven letní pobytový balíček LETNI SPECIAL - DOVOLENA U LIPNA , který je kombinací ubytování na Lipně, relaxace, stravování a výhodné ceny. Do platnosti po letním balíčku, již od 01.09., přichází nabídka podzimního pobytového balíčku PODZIMNI LAST MINUTE VE VLTAVE, který je připraven pro milovníku krajiny zapadané listím, nehledejte jiné slevy na Lipně, náš last minute je právě tento balíček s ubytováním. Objednávat lze samozřejmě i balíčky na zimu, nejvýhodnější je zimní balíček ubytování ve Frymburku ZLEVNENY ZIMNI BALICEK S LIPNO CARD, který byl hitem zimy v roce 2017, v letošním roce bylo možné díky klimatickým podmínkám bruslení na Lipně. Na jaro je sestaven pobytový balíček SPECIALNI JARNI BALICEK, který opět nabízí pobyt u Lipna v krásné přírodě, v tomto období bez front a davů.

     Ubytovaným hotelovým hostům je k dispozici také slevová karta LIPNO CARD zajišťující výrazné slevy a výhody v destinaci kolem Lipna, v zimní období je v ní zahrnuta samozřejmě i sleva na skipas ve Skiareálu Lipno. 

   Od 01.10.2017 byl předán do provozu SPORTHOTEL ZADOV | OLYMPIA, který provozujeme v průběhu měsíce prosince - 17.03.2018. Nyní již probíhá zásadní rekonstrukce a proměna ve SPORTHOTEL KOH-I-NOOR. O dalších novinkách Vás budeme informovat na SPORTHOTEL KOH-I-NOOR.

     Těšíme se na Vaši návštěvu u nás, v hotelu Vltava Frymburk, v hotelu Svět Třeboň, hotelu Regent, restauraci Rybářská bašta Třeboň a nově také ve Sporthotelu KOH-I-NOOR Zadov.... 
     


     Hotel Vltava Frymburk. Symfonie pohody na břehu lipenského jezera....
     Hotel Svět Třeboň a hotel Regent Třeboň. S námi máte Svět u nohou a lázně na dosah ruky....
     Restaurace Rybářská bašta Třeboň. Nejen rybí speciality...
     S
porthotel KOH-I-NOOR Zadov. ...legenda pro sport stvořená.
     

 

REZERVACE TERMÍNU