Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Rychlý kontakt

HOTEL VLTAVA -
UBYTOVÁNÍ FRYMBURK
Tel.: +420 380 735 605
Fax: +420 380 735 603
e-mail: info@hotelvltava.cz
 

Aktuální kurzy


PočasíHotel - Oslavy a rauty

OSLAVY, SVATBY, FIREMNÍ AKCE

Rádi pro Vás uspořádáme raut, oslavu, svatební hostinu nebo jinou společenskou akci. K dispozici Vám může být salonek, hotelová restaurace Frymburk nebo terasa s výhledem na Lipenskou přehradu. Program a veškeré související náležitosti těchto společenských akcí sestavíme a zabezpečíme dle Vašich požadavků.

Uvažujete-li o upořádání firemní akce, zvažujete-li firemní pobyt, jsme schopni Vám maximálně vyjít vstříc, vytvoříme Vám nabídku přímo na míru:

Teambuilding, firemní prezentace, propagace výrobků firmy, školení firmy nejrůznějšího zaměření. V hotelu je k dispozici konferenční technika ( dataprojektor, flipcharty, kopírka, tiskárna, scanner, projekční plátno, laserové ukazovátko, … )

Jazykové kurzy pro zaměstnance. Zajistit můžeme kvalitní lektory.

Předvánoční a novoroční firemní i soukromé oslavy. Samozřejmostí je kvalitní restaurační servis, příprava rautů a menu dle přání zákazníka, parking v objektu.

Relaxační pobyty, wellness pobyt a odpočinkové pobyty pro manažery a zaměstnance.

Rodinná dovolená na Lipně jak v zimě - rodinná sjezdovka přímo ve Frymburku - v případě spuštění provozu, lyžařské centrum Lipno - Kramolín 8 km, Hochficht, Sternstein; tak rodinná dovolená ve Frymburku v létě - voda, lesy, památky, cyklistika, rybaření, jachting, surfing, turistika, houbaření a další volnočasové aktivit. ZVÝHODNĚNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY – jsou postaveny na každé roční období / jarní, letní, podzimní balíček, zimni balíčky.../.

Zájezdy, rekreační pobyty – skupinová turistika. Dovolená u Lipna, odpočinková rekreace, poznávací zájezd. Nabízíme cenově zvýhodněné skupinové pobyty včetně zajištění stravování. Pobyty pro seniory.

Kurzy cvičení. Plavání dětí, cvičební pobyty, sportovní soustředění, sportovní pobyty.

To vše uprostřed překrásné, téměř nedotčené přírody poblíž rakouských hranic a v blízkosti a dosahu turistických skvostů, jako je Lipno nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Rožmberk, Vyšší Brod apod.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a sdělte nám Váš požadavek. Navštívit můžete rovněž naše webové stránky: www.hotelvltava.cz nebo stránky www.hotelsvet.com pro pobyt v Třeboni. Jestliže jste vázáni limity, dotacemi nebo je nutno případně upravit a jinak definovat účtované položky není problém se domluvit a pokusit se najít kompromisní řešení v rámci legislativních úprav.

Hotel Vltava, symfonie pohody na břehu Lipenského jezera.