Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Rychlý kontakt

HOTEL VLTAVA -
UBYTOVÁNÍ FRYMBURK
Tel.: +420 380 735 605
Fax: +420 380 735 603
e-mail: info@hotelvltava.cz
 

Aktuální kurzy


PočasíHotel - Ubytování

HOTEL VLTAVA, UBYTOVÁNÍ VE FRYMBURKU

Stylové vybavení hotelu Vám nabízí pěkné a komfortní ubytování v 25ti jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 68 lůžek. Na přání je možno rezervovat pokoj s výhledem na Lipenskou přehradu, případně pobyt včetně polopenze nebo plné penze za zvýhodněné ceny pro ubytované hosty. Pobytové balíčky tvoří největší část našich prodejů, jsou kombinací právě ubytování u Lipna a stravování. Hotel splňuje předpoklady všech, kdo do svého vyhledávače zadá ubytování s bazénem jižní čechy.

VLTAVA FRYMBURK - UBYTOVÁNÍ FRYMBURK.pdf

VLTAVA FRYMBURK CENIK 2017

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vkusně a útulně zařízeny. Samozřejmostí je vlastní koupelna a sociální zařízení, topení s automatickým regulátorem teploty, TV/SAT, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. Některé pokoje jsou s překrásným výhledem na jezero.

Bezbariérový přístup

V hlavní budově hotelu se nachází výtah do všech pater, který umožňuje spolu s dispozičním uspořádáním chodeb takřka neomezený bezbariérový přístup do vybraných pokojů. Nabízíme také dvoulůžkový bezbariérový pokoj s vanou. V případě požadavku na bezbariérový přístup k pokoji uvádějte tento požadavek do Vaší objednávky

Kancelářské služby

Možnost připojení k internetu (Wi-Fi), kopírování, dataprojektoru, plátna, flipchartů.

Zabezpečení

Úschova a zabezpečení cenných předmětů je zajištěna v pokojových trezorech. Parkování uvnitř areálu hotelu je za poplatek, ale parkoviště není hlídáno, střeženo či jinak zabezpečeno. Vstup do hotelu a do pokojů je řešení pomocí magnetických karet s kódem. Kola je možné bezpečně uschovat v prostorách hotelu.