Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Rychlý kontakt

HOTEL VLTAVA -
UBYTOVÁNÍ FRYMBURK
Tel.: +420 380 735 605
Fax: +420 380 735 603
e-mail: info@hotelvltava.cz
 

Aktuální kurzy


PočasíHotel - Vybavení hotelu

Bazén

Krytý, vnitřní hotelový bazén, solárně a tepelným čerpadlem vyhřívaný na teplotu ca 30°C. Přímo z bazénu se hostům nabízí krásný výhled na poklidnou hladinu lipenské přehrady. Tato služba zcela jistě zpříjemní Vaše ubytování v našem hotelu. Bazén a sauna jsou v provozu denně od 08.00 - 20.00. Při hrubém a závažném znečištění bazénu je účtován sankční poplatek 15.000,- Kč bez Dph. Vstup do bazénu v plavkách.

Sauna

Sauna klasická je pro čtyři osoby, infrasauna pro dvě osoby. Objednávky a rezervace se provádí na hotelové recepci. Provozní doba sauny je od 08.00 - 20.00

Tenisový kurt

Tenisový kurt s umělým povrchem je součástí uzavřené hotelové zahrady. Rakety a míčky je možné zapůjčit na recepci.

Horská kola

Hoteloví hosté, kteří chtějí aktivně poznávat krásy Lipenska a využít ubytování na Lipně k cyklistice, si u nás mohou vlastní kola uschovat. U hotelu je k dispozici půjčovna kol OTRE SPORT se slevou pro naše hotelové hosty.

Ostatní

V průběhu dne je možno relaxovat na terase s lehátky nebo v hotelové zahradě. V letních měsích je v hotelové zahradě připravena trampolína a skluzavka pro zábavu dětí. Hotel je nekuřácký, areál hotelu je možno uzavřít pouze pro potřeby hotelových hostů. Hotel je unikátní svou polohou.