Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Rychlý kontakt

HOTEL VLTAVA -
UBYTOVÁNÍ FRYMBURK
Tel.: +420 380 735 605
Fax: +420 380 735 603
e-mail: info@hotelvltava.cz
 

Aktuální kurzy


PočasíRestaurace - Rezervace

RESTAURACE FRYMBURK
Hotelová restaurace nabízí široký výběr pokrmů z české i mezinárodní kuchyně. Její dominantou je krb a obrazy s těmatem Frymburk. V letních měsících nabízí příjemné posezení terasa s překrásným výhledem na Lipenskou přehradu.Její kapacita je zhruba 50 míst.

V restaruaci se zajišťuje servis snídaní, které se podávají formou studeného a teplého bufetu. Pro zájemce z řad ubytovaných hostů poskytujeme stravování formou plné penze nebo poloponze za zvýhodněnou cenu 250,- Kč dospělá osoba, děti do 10 let včetně za 150,- Kč. Polopenze jsou poskytovány formou  tříchodové menu, tj. polévka nebo předkrm, výběr ze tří hlavních jídel a moučnák, dezert. Výběr hlavních jídel se provádí předem.

Pro ty z vás, kteří přijeli ubytovat se na Lipno za účelem oslavy, sestavíme rádi slavnostní menu nebo raut dle Vašich přání a požadavků.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


*
*
*

:
:

Vyberte prostory: *


Souhlasím se zpracováním osobních údajů


* povinné údaje