Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Rychlý kontakt

HOTEL VLTAVA -
UBYTOVÁNÍ FRYMBURK
Tel.: +420 380 735 605
Fax: +420 380 735 603
e-mail: info@hotelvltava.cz
 

Aktuální kurzy


PočasíSkupinová menu, nabídky pro firmy, oslavy

FIREMNÍ POBYTY, FIREMNÍ AKCE, ŠKOLNÍ POBYTY

V případě, že hledáte FIREMNÍ POBYT NA LIPNĚ, POBYT PRO ŠKOLY, je hotel Vltava připraven naslouchat Vaši přáním, jsme schopni najít řešení pro úhradu na základě stanovených limitů i pro případ čeprání fondů z EU. Fakturované údaje vyúčtujeme dle Vašeho požadavku. V rámci firemního pobytu jsme schopni po dohodě zajistit KONFERENČNÍ PROSTORY ZDARMA včetně základní KONFERENČNÍ TECHNIKY.  Hotel je díky své kapacitě / 25 pokojů / téměř jako stvoření pro firemní akce čítající cca 50 osob. Propojení centra Frymburka s malebnou přírodou kolem Lipna tvoří vynikající symbiózu pro možnost práce v rámci firemní akce, teambuldingu a relaxačního pobytu . Pozemek hotelu navazuje na páteřní cyklostezku Lipno a in line stezku Lipno a téměř sousedí s hladinou Lipna. Odpočinková zahrada, sluneční terasy, wellness a aktivní zóna nabízí dostatek možnostností odpočinku a již zmíněného relaxu. Hotel může zajistit, po dohodě s půjčovnou, dostatečné množství kol pro Vaše potřeby, vybavení pro in-line, lyžování, bruslení,.... V zimním období, za přiznivých klimatickým podmínek, je v blízkosti hotelu bruslařská dráha, lyžařský areál Kramolín, Hochficht a Sternstein v Rakousku jsou v dosahu jedné hodiny cesty automobilem / Kramolín cca 7 min /, novinkou je menší skiareál Frymburk, přímo ve Frymburku, na dohled od hotelu. lyžování na Lipně, lyžování ve Frymburku je i díky spolufinancování přepravního skibusu téměř bezproblémové. Při majoritním obsazení hotelu je dle možností celý areál uzavřen pouze pro potřeby skupiny.

Speciálně pro firemní klientelu máme k dispozici FIREMNI BALICEK JARO 2017 a FIREMNI BALICEK PODZIM 2017

Hotel má dostatečné zázemí a kompletní vybavení potřebné pro pořádání firemních akcí a konferencí.

SALONEK VLTAVA 

Zmodernizovaný salonek s konferenční technikou. Kapacita 1 - 30 osob (dle způsobu stolového uspořádání I, U, T, školní, divadlení, restaurační, rautové)

RESTAURACE FRYMBURK VLTAVA

Vzdušná, světlá místnost s krbem. Kapacita 1 – 46 míst (dle způsobu stolového uspořádání I, U, T, školní, divadlení, restaurační, rautové)

Obě místnosti na sebe navazují spojovací chodbou kolem recepce, v letních měsícíh lze spojit s letními terasami.


Technické vybavení

  • Televizor
  • DVD
  • Data projektor
  • Flipchart
  • Internetová přípojka Wi-Fi
  • Laserové ukazovátko
  • Kopírka
  • Promítací plátno
  • Tiskárna

STRAVOVÁNÍ

Stravování skupin je poskytováno vždy dle přání zadavatele a to formou coffe breaků, menu, rautu nebo grilování na terase. Více informací v nabídce restaurace Frymburk v hotelu Vltava. Coffe break - při využívání společenských prostor zajistíme lehké občerstvení s možností samoobslužného podávání kávy a čaje včetně nealko nápojů.

DOPROVODNÉ AKCE

Pro další zpestření Vašeho pobytu Vám můžeme zajistit např. živou hudbu, vystoupení taneční skupiny, kouzelnické vystoupení, barmanskou show a jiné. Aktivity Lipno (bruslení na Lipně, in line stezka Lipno, přívoz Frymburk, zajímavé akce Lipno, stezka v korunách stromů, lodní doprava - parník Lipno, půjčovna kol, vhodná místa ke koupání, lyžování na Lipně, bobová dráha na Lipně, hopsárium, ...) je v dosažitelné vzdálenosti od našeho hotelu-

Nabídku pro Vás vypracujeme dle Vašich přání a požadavků.

SKUPINOVA MENU HOTEL VLTAVA FRYMBURK CJ.pdf

COFFE BREAK [PDF]

NABÍDKA PRO SPORTOVNÍ SKUPINY - DVĚ NOCI [PDF]

NÁVRHY SVATEBNÍCH MENU [PDF]