Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Rychlý kontakt

HOTEL VLTAVA -
UBYTOVÁNÍ FRYMBURK
Tel.: +420 380 735 605
Fax: +420 380 735 603
e-mail: info@hotelvltava.cz
 

Aktuální kurzy


PočasíZIMA NA LIPNĚ

NABÍDKA ZIMNÍ DOVOLENÉ – ZIMNÍ BALÍČKY

ZIMNÍ DOVOLENÁ NA LIPNĚ. Užijte si zimní dovolenou na Lipně tak, jako nikde jinde v Čechách. Lipensko je jediným místem u nás, kde si na jednom místě můžete dopřát kvalitní a cenově výhodné česko-rakouské lyžování v lyžařských areálech Lipno (Kramolín), Sternstein a Hochficht, bruslení na zamrzlé hladině Lipna, běžkování a celou řadu skvělých volnočasových aktivit, z nichž zejména za zmínku stojí nově otevřená a velmi navštěvovaná STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ na Kramolíně, aquaparky, aj.. Více na stránkách www.lipno-sternstein-hochficht.cz

SKIAREÁL LIPNO. Skiareál Lipno patří mezi nejlepší české lyžařské areály pro rodiny s malými dětmi. Jeho hlavními přednostmi jsou tři moderní 4sedačkové lanovky, 8,3 km kvalitně zasněžovaných sjezdovek o délce až 1300 m, které jsou vhodné právě pro malé děti a začátečníky, dětský lyžařský park - Foxpark se třemi pojízdnými koberci, dětskými atrakcemi a slalomovou dráhou s figurkami. Lyžařská škola Skiareálu Lipno vyznávající zábavnou a hravou formu výuky naučí lyžovat Vaše děti již od 3 let. Hned vedle dětského parku je 1 km dlouhá vyhřívaná bobová dráha, která je v provozu i v zimě. Skiareál Lipno je vzdálen jen 10 minut autem od našeho hotelu.

        VÝHODY SKIAREÁLU LIPNO: tři pohodlné 4sedačkové lanovky, dětský lyžařský park – Foxpark a lyžování pro děti do 6 let v doprovodu rodičů za cca 20 Kč. Více informací o Skiareálu Lipno na www.lipnoservis.cz. Zaujala Vás nabídka Skiareálu Lipno? Využijte našeho výhodného TOP balíčku se slevou na skipas prostřednictvím naší Lipno Card, kterou exkluzivně můžete obdržet v našem hotelu. Sleva na skipas platí pouze v určeném období. Více na www.lipnocard.cz Pro ubytované hosty vybraných ubytovatelů bude k dispozici také skibus, tedy dopravní spojení mezi Lipnem a Frymburkem. Hotel Vltava se finančně podílel na zajištění této výhody pro hosty městyse Frymburk.

STERNSTEIN. Skiareál Sternstein se nachází hned za hraničním přechodem Studánky a z našeho hotelu je vzdálen jen 25 minut jízdy autem. Jedná se o útulný avšak moderní rakouský areál s přátelskou rodinnou atmosférou. Pýchou Sternsteinu je nová krytá kabinková a 6ti-sedačková lanovka, která zaručuje rychlou a pohodlnou přepravu na 3 sportovnější sjezdovky o délce od 1550 do 1850m. Sternstein je vhodný i pro malé děti, pro které je v dětském parku Elefuntasia dlouhý pojízdný pás, obří sloni a další zábavné atrakce. Skiareál Sternstein je skvělým zpestřením Vaší zimní dovolené na Lipně.     

     VÝHODY SKIAREÁLU STERNSTEIN: moderní krytá kabinková a 6ti-sedačková lanovka, česky hovořící personál v lyžařské škole i restauraci, lyžování zdarma pro děti do 6 let v doprovodu rodičů a velmi lákavá sleva 1+1 celodenní skipas ZDARMA po předložení průvodce Grenzgenial. Více informací o Sternsteinu na www.sternstein.at. Zaujala Vás nabídka skiareálu Sternstein? Využijte našeho výhodného pobytového balíčku s možností lyžování v Rakousku.

 HOCHFICHT. Skiareál Hochficht Vám nabízí kvalitní lyžování srovnatelné s menšími alpskými středisky.  Jedná se o největší rakouský skiareál mimo Alpy, který utváří atraktivní lyžařskou „houpačku“ na třech vzájemně propojených vrcholech.  Hochficht je vzdálený z našeho hotelu jen 50 minut jízdy autem nebo skibusem po kvalitně upravených rakouských silnicích. Výhodná nadmořská výška až 1338 m,  vynikající sněhová jistota a 21 km až 3,4 km dlouhých sjezdovek všech pro děti i náročnější lyžaře jsou hlavními přednostmi Hochfichtu.  Na sjezdovky Vás přepraví tři 4sedačkové lanovky a několik vleků. Pro děti jsou připraveny 2 dětské parky a také nejdelší zastřešený pojízdný koberec v Horním Rakousku.

     VÝHODY SKIAREÁLU HOCHFICHT: 21 km atraktivních sjezdovek, moderní Skiarena Hochficht s rodinnou restaurací a novým dětským hřištěm Fichtl Kids Park. Více informací o Hochfichtu na www.hochficht.at. Zaujala Vás nabídka skiareálu Hochficht? Využijte našeho výhodného pobytového balíčku s možností lyžování v Rakousku na špičkové sjezdovce a po dohodě s přepravcem také možnosti zajištění ski busu na Hochficht.

LYŽOVÁNÍ NA MARTĚ – SKIPARK FRYMBURK. Přímo ve Frymburku je za ideálních podmínek možno lyžovat na svahu se jménem Marta, v loňském roce prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Na severozápadním svahu Marty čeká na Vaši návštěvu útulný, ale o to více příjemný Skipark Frymburk s tradiční přátelskou a dobrotivou venkovskou atmosférou.

BĚŽKY. Okolí našeho hotelu nabízí hned několik možností k běžkování. 500 m od hotelu se nachází strojově upravované stopy o délce 40 km pro klasický styl i bruslení v běžeckém areálu Frymburk – Lipno. Výborné možnosti pro výlety na běžkách nabízí v případě příznivých podmínek hladina zamrzlého Lipna, která je vhodná i pro seniory (lyžuje se pouze na rovině).  Pokud si chcete udělat výlet na běžkách do Rakouska, doporučujeme běžecké stopy okolo městečka Bad Leonfelden (vzdálenost z hotelu 30 min. autem), které vedou až k lyžařskému areálu Sternstein. Opravdový ráj běžkařů naleznete v areálu Hochficht – Schöneben (vzdálenost z hotelu 45 min. autem), kde je denně upravováno až 79 km stop pro klasiku i skating. Stopy v tomto areálu jsou zpoplatněny (2,50 € na osobu a den).

BRUSLENÍ PO ZAMRZLÉ HLADINĚ LIPNA. Přímo pod naším hotelem naleznete v zimní sezóně v případě příznivých podmínek nejdelší upravovanou bruslařskou dráhu v ČR v délce 11 km. Bruslařská dráha spojuje obce Frymburk – Přední Výtoň a Lipno nad Vltavou a je opravdovým unikátem, který jinde nezažijete. Na nástupních místech ve Frymburku i v Lipně nad Vltavou se nacházejí ledové bary, ze kterých voní lahodný svařák a grilované klobásky. V zimě roku 2012 byla délka dráhy 38 km a dráha spojovala Lipno nad Vltavou a okruh za Horní Planou.

PŮJČOVNY LYŽÍ A BRUSLÍ. Neřešte starosti, kde na rychlo sehnat lyže, běžky nebo brusle, když si je můžete vypůjčit u našeho hotelu a se slevou.
Půjčovna lyží a bruslí Sport Řezáč:  Jen 50 m od hotelu se nachází malá půjčovna sjezdových lyží, snowboardů, běžek a bruslí. Součástí půjčovny je také obchod sportovními potřebami. Super AKCE - SLEVA 1+1 na půjčení lyží, běžek či bruslí po předložení průvodce Grenzgenial! Více na stránkách www.grenzgenial.cz

Půjčovna lyží a bruslí Lipno Centrum: 500 m od hotelu je pro Vás denně otevřena větší půjčovna lyží, snowboardů a běžek i s lyžařským a mazacím servisem. Tato půjčovna půjčuje také brusle a to přímo u nástupu na dráhu ve Frymburku. Vybavení z této půjčovny si můžete dopředu rezervovat se slevou. Lákavé slevy na zapůjčení vybavení po předložení průvodce Grenzgenial! Více informací o půjčovně Lipno Centrum na www.lipnocentrum.cz

Půjčovna lyží Skiareál Lipno: Přímo u sjezdovek Skiareálu Lipno se nachází půjčovna lyží, snowboardů a běžek. Více informací o půjčovně ve Skiareálu Lipno na www.lipnoservis.cz

VÝHODNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY SE SLEVOU – HOTEL VLTAVA FRYMBURK. Ubytování se slevou na skipas do všech tří skiareálů, to na Lipně letí.  Za jednu cenu dostanete veškerý servis a můžete si tak naplno užít Vaší zimní dovolenou. Vyberte si z naší nabídky balíčků nebo nás kontaktujte, pokud máte speciální přání. Naše balíčky a zázemí hotelu je pro zimní dovolenou jako stvořené. Hotelový bazén je v zimním období vyhříván tepelným čerpadlem na teplotu dosahující 30°C. Přenádherná scenérie se rýsuje při pohledu z teplého bazénu na zamrzlou krajinu a jezero, které je z bazénu viditelné. Pokud ještě nevíte, kolik dní a ve kterých skiareálech chcete lyžovat, nevadí. Můžete si u nás rezervovat pouze pobyt a lyžování si vybrat až těsně před příjezdem.  Po většinu zimní sezóny jsme schopni Vám zprostředkovat 1 až 7denní skipasy na Hochficht i Sternstein, pomocí Lipno Card také na domovském Kramolíně. Tyto balíčky Vám doporučujeme, i pakliže nechcete během pobytu pouze lyžovat. Můžete si tak vyzkoušet bruslařskou dráhu, běžky, wellness-centrum s akvaparkem či jiné volnočasové atrakce.

Hotel VLTAVA Frymburku, symfonie pohody na břehu lipenského jezera.